O nas

LUXMO.PL czyli nowoczesne meble i wyposażenie wnętrz ze stali nierdzewnej i stali malowanej proszkowo. Specjalizujemy się w produkcji detalicznej oraz hurtowej skatalogowanych produktów oraz produkcji pod indywidualne zamówienia. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego my? 

check2.pngPełna satysfakcja

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były na najwyższym poziomie. Spośród innych wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Zapewniamy fachowe doradztwo

Nasz zespół z chęcią pomoże w dokonaniu właściwego wyboru oraz rozwieje wszystkie wątpliwości, udzielając fachowej i rzetelnej porady najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Posiadamy szeroką ofertę

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, który stale staramy się poszerzać o nowy asortyment. Każdy z produktów dostępny jest w kilku wariantach, dając możliwość jeszcze lepszego dostosowania go do potrzeb naszych Klientów.

Oferujemy najlepsze ceny

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów.

 

DANE LUXMO.PL

Właścicielem domeny i strony LUXMO.PL jest SZYCHA Łukasz Szychowiak, Zagorzyn 59 / k. Kalisza, 62-812 Jastrzębniki, NIP: 968 090 40 75, REGON: 363 492 192 

 

Dane kontaktowe:

LUXMO.PL
Zagorzyn 59 / k. Kalisza
62-812 Jastrzębniki
email: biuro@luxmo.pl